Bal andrzejkowy w Centrum Społeczno - Kulturalnym w Gorzkowie [GALERIA ZDJĘĆ]
27 listopada w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Gorzkowie odbyła się trzecia edycja balu andrzejkowego pod hasłem „Nie piję, nie palę, zdrowo i w zgodzie z innymi żyję”.
Impreza, zorganizowana wspólnie przez Centrum Społeczno-Kulturalne oraz Gminną Bibliotekę Publiczną, skierowana była do dzieci i młodzieży z terenu gminy. W trakcie balu, prowadzonego przez animatorkę, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w różnorodnych aktywnościach, takich jak zabawy ruchowe, tańce, pląsy oraz wróżby i konkursy tematycznie związane z hasłem przewodnim wydarzenia.
fot. Centrum Społeczno - Kulturalne w Gorzkowie/ M. Błędkowska
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze