Wyższe stopnie służbowe oraz odznaczenia dla funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Chełmie [GALERIA ZDJĘĆ]
W związku z obchodzonym w Polsce 11 listopada Narodowym Świętem Niepodległości funkcjonariuszom Służby Więziennej nadano wyższe stopnie służbowe oraz odznaczenia resortowe. Otrzymali je podczas uroczystości w poniedziałek (25 listopada).
Awanse wręczył mjr Adam Ćwikła, dyrektor Zakładu Karnego w Chełmie. W tym roku nominację otrzymało 19 funkcjonariuszy. Ponadto Minister Sprawiedliwości przyznał 2 złote odznaki "Za zasługi dla więziennictwa, zaś troje funkcjonariuszy odebrało 1 srebrną i 2 brązowe Odznaki Honorowe Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa.
Foto: ZK w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze