Gm. Fajsławice. Te przedszkolaki są EKO! [GALERIA ZDJĘĆ]
W Gminnym Ośrodku Kultury w Fajsławicach dzieci z miejscowego przedszkola miały okazję do nauki przez zabawę podczas przygotowanej gry terenowej, rozmów o przyczynach powstawania zanieczyszczeń i wpływu człowieka na otaczającą go przyrodę. Rozwiązywały quiz ekologiczny, uczyły się też segregacji śmieci oraz miały okazję zasiać swoją własną roślinkę, którą będą się opiekować.
fot. GOK Fajsławice
Reklama

![Edukacja włączająca w praktyce. Konferencja inaugurująca SCWEW w Chełmie [ZDJĘCIA] Edukacja włączająca w praktyce. Konferencja inaugurująca SCWEW w Chełmie [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/02/06/sm-4x3-chelm-zainaugurowal-specjalistyczne-centrum-wspierajace-edukacje-wlaczajaca-zdjecia-1770377249-6.jpg)
![Przemycali papierosy w balonach. Zorganizowana grupa przestępcza rozbita [ZDJĘCIA] Przemycali papierosy w balonach. Zorganizowana grupa przestępcza rozbita [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/02/06/sm-4x3-przemycali-papierosy-w-balonach-zorganizowana-grupa-przestepcza-rozbita-1770389489-0.jpg)
![InPost CHKS CHEŁM vs. Jastrzębski Węgiel (2:3) [GALERIA ZDJĘĆ] InPost CHKS CHEŁM vs. Jastrzębski Węgiel (2:3) [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/02/05/sm-4x3-inpost-chks-chelm-vs-jastrzebski-wegiel-2-3-galeria-zdjec-1770320007-11.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze