Chełm. Nowym wozem na wytrzeźwiałkę. Można zobaczyć go od środka
Komendant Straży Miejskiej w Chełmie Mariusz Gałęziowski wręczył strażnikom miejskim kluczyki do nowego samochodu.
Volkswagen Caddy Long jest w pełni przystosowany do służby patrolowo-interwencyjnej, w tym do przewożenia osób nietrzeźwych czy ujętych. Jego podstawowym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko osobom przewożonym, ale także strażnikom podczas wykonywania codziennych zadań.
- Wymiana floty, a zarazem zwiększenie taboru to niewątpliwie wyjście naprzeciw rosnącym potrzebom mieszkańców, nie tylko w przedmiocie działań bieżących, ale także działań kryzysowych - zapewniają strażnicy.
Ostatni samochód tego typu strażnicy miejscy otrzymali w 2016 r. Ten jest jednak znacznie nowocześniejszy i lepiej wyposażony. Co też ważne, w okresie jesienno-zimowym służyć będzie także do pomocy osobom w kryzysie bezdomności, które trzeba czasem przewieźć do ośrodka pomocy, schroniska lub do szpitala.
Fot. Straż Miejska Chełm

![Bmw zajechało drogę karetce na sygnale. Ranny został pacjent i ratownik [ZDJĘCIA] Bmw zajechało drogę karetce na sygnale. Ranny został pacjent i ratownik [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2025/12/16/sm-4x3-bmw-zajechalo-droge-karetce-na-sygnale-zdjecia-1765916859-1.jpg)
![Targowisko Gminne nad Zalewem Żółtańce. Co tu można kupić? [GALERIA ZDJĘĆ] Targowisko Gminne nad Zalewem Żółtańce. Co tu można kupić? [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2025/12/16/sm-4x3-targowisko-gminne-nad-zalewem-zoltance-co-tu-mozna-kupic-galeria-zdjec-1765907424-24.jpg)
![Odwiedziny maluszków w Urzędzie Gminy Leśniowice [GALERIA ZDJĘĆ] Odwiedziny maluszków w Urzędzie Gminy Leśniowice [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2025/12/16/sm-4x3-odwiedziny-maluszkow-w-urzedzie-gminy-lesniowice-galeria-zdjec-1765882562-0.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze