Wybierz sobie Mikołaja - finał [GALERIA]

Podziel się:
Oceń:
17.12.2018, 09:43

Aż 36 Mikołajów przyjechało na spotkanie z naszymi Czytelnikami. Obdarowali tych, którzy napisali do nich najpiękniejsze listy.

W restauracji Hotelu Kozak prawie zabrakło miejsca, bo wybrani przez Mikołajów Czytelnicy Super Tygodnia przybyli na spotkanie całymi rodzinami. I nic dziwnego, bo Mikołaje okazali się wyjątkowo hojni. Prawie każdy z nich obdarował po kilka osób. Niektórzy uszczęśliwili nawet całe klasy, bo uczniowie prosili np. o sprzęt nagłośnieniowy czy bukiet kwiatów dla swojej wychowawczyni. Z wymarzonych prezentów cieszyły się nie tylko dzieci, ale także dorośli.

Redakcja Super Tygodnia jeszcze raz dziękuje osobom, które wcieliły się w role Mikołajów i zechciały ufundować upominki naszym Czytelnikom. Mamy nadzieję, że wspólnie sprawiliśmy obdarowanym radość i spełniliśmy choć niektóre z ich marzeń. 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.