Chełm. Nowe drogi coraz bliżej. Umowa podpisana!
Dziś w chełmskim magistracie prezydent Jakub Banaszek spotkał się z Piotrem Szydłowskim dyrektorem ds. technicznych firmy Sarinż.
Spółka jest głównym wykonawcą wyłonionym w przetargu na przebudowę głównych dróg w mieście. Podczas spotkania podpisano umowę na to przedsięwzięcie.
Więcej na ten temat w artykule: Chełm. To już pewne. Umowa na przebudowę dróg za 250 mln podpisana!
Reklama

![Poloneza czas zacząć! Studniówka ZSEiT im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie 2026 [GALERIA ZDJĘĆ] Poloneza czas zacząć! Studniówka ZSEiT im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie 2026 [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/02/07/sm-4x3-poloneza-czas-zaczac-studniowka-zseit-im-ks-stanislawa-staszica-w-chelmie-2026-galeria-zdjec-1770490297-62.jpg)
![VII Powiatowy Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w LO w Dubience [GALERIA ZDJĘĆ] VII Powiatowy Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w LO w Dubience [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/02/07/sm-4x3-vii-powiatowy-festiwal-piosenki-zolnierskiej-i-patriotycznej-w-lo-w-dubience-galeria-zdjec-1770470963-26.jpg)
![Pożar w Bytyniu. Płonął budynek gospodarczy [ZDJĘCIA] Pożar w Bytyniu. Płonął budynek gospodarczy [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/02/07/sm-4x3-pozar-w-bytyniu-plonal-budynek-gospodarczy-zdjecia-1770463219-0.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze