Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jechali za szybko na śliskich drogach

Zmieniające się warunki drogowe były wczoraj przyczyną trzech poważnie wyglądających zdarzeń drogowych w powiecie włodawskim.
Jechali za szybko na śliskich drogach

Najpierw około godz. 14 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut na trasie Włodawa-Okuninka. Z ustaleń policjantów wynikało, że kierująca toyotą corolla 36-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej wpadła w poślizg i uderzyła w jadącego z naprzeciwka seata ibiza.

- W wyniku zderzenia trzy osoby trafiły do szpitala. Na szczęście nie odniosły one poważnych obrażeń - informuje sierż. sztab. Elwira Tadyniewicz z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Godzinę później policjanci z włodawskiej drogówki wykonywali czynności w Kołaczach, gdzie dachował 28-letni mieszkaniec Łodzi. Podróżujący hondą mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Wpadł w poślizg i przewrócił się na dach. Do szpitala został przewieziony jednak bez poważnych obrażeń.

Kolejne zgłoszenie policjanci otrzymali około godz. 17. Tym razem rowerzysta zderzył się z pojazdem marki Kia Sportage. Dzielnicowy interweniujący na miejscu zdarzenia ustalił, że 62-latek z dużą prędkością wyjechał z drogi podporządkowanej i nie zastosował się do znaku STOP.

- Nieustąpienie pierwszeństwa pojazdowi doprowadziło do zderzenia, ale nikomu nic się nie stało. Badanie alkomatem jednak wykazało, że 62-latek z gminy Wola Uhruska miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem - dodaje rzeczniczka włodawskich policjantów.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama