Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 20:49
Reklama

Trwa pożar w Kosnowcu. Policja szuka podpalacza [ZDJĘCIA+FILM]

Od kilkunastu godzin płonie 700 bel słomy w Kosnowcu. Strażacy nie mają wątpliwości, że to było podpalenie.
Trwa pożar w Kosnowcu. Policja szuka podpalacza [ZDJĘCIA+FILM]

Ogień został zaprószony w sobotę, 22 sierpnia. Było około godz. 23, gdy strażacy z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie o pożarze na terenie gminy Fajsławice. Bele słomy były ułożone na powierzchni 400 mkw. przy drodze z Suchodół do Kosnowca.

Na miejscu dowiedzieliśmy się, że poszkodowany rolnik z gminy Fajsławice oszacował straty na 35 tys. zł. Tyle wynosi rynkowa wartość takiej ilości bel słomy. Żadnej z nich nie udało się uratować.

 

Ogień w szczerym polu nikomu i niczemu nie zagraża. Strażacy czekają aż wszystko się wypali. Od czasu do czasu strażacy rozciągają drapakami słomę, aby płomienie strawiły wszystko szybciej. Na szczęście w niedzielę sprzyjała im deszczowa pogoda. Akcja gaśnicza potrwa jeszcze co najmniej kilka godzin.

W międzyczasie krasnostawscy policjanci podjęli czynności w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności pożaru. Szukają również osoby, która odpowiada za podpalenie.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama