Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama moto
Reklama baner reklamowy

Włodawa: Pijany 70-latek wjechał do rowu

W poniedziałek w miejscowości Stulno (gm. Wola Uhruska) kierujący motorowerem 70-latek stracił panowanie nad jednośladem i wylądował w rowie.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 10.00 na drodze w Stulnie.

- Z ustaleń policjantów wynika, że 70-letni mieszkaniec gminy Włodawa, stracił panowanie nad Rometem, którym kierował, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo - relacjonuje Kinga Zamojska - Prystupa z KMP Włodawa. - Mundurowi, którzy udali się na miejsce wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu. Badanie nie pozostawiło złudzeń, 70-latek miał w organizmie blisko 1,5 promila.

Mężczyzna doznał powierzchownych ran głowy, a z uwagi na uszkodzenia pojazdu zatrzymano dowód rejestracyjny. Kierujący stracił również uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawenia wolności do 2 lat, wysokoa grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 10 lat.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama Nieruchomości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama