PODSUMOWANIE DNIA
Przegląd informacji z 27 sierpnia 2026. Chełm, Krasnystaw, Włodawa
Podsumowanie najważniejszych newsów i artykułów, które ukazały się na naszej stronie w czwartek, 27 sierpnia 2026. Sprawdź, czy nie ominęło cię coś ważnego!
-
APM
- Dzisiaj, 20:34
Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jan
Treść komentarza: Czytaj ze zrozumieniem
Data dodania komentarza: 27.08.2026, 20:42
Źródło komentarza: Chełm. Inwestor nie odpuszcza budowy zakładu przy ulicy Wygon
Autor komentarza: miejscowy
Treść komentarza: Można dobrze się bawić??????????? Można. Ciekawe, kto za tą zabawę zapłaci. Znając naszych sędziów g..... im zrobią. A młodzież powinna zapłacić za dewastację tyle, żeby zapamiętała do końca swego popapranego żywota.
Data dodania komentarza: 27.08.2026, 15:01
Źródło komentarza: Wandalizm w Chełmie. Zatrzymano młodych pseudokibiców z narkotykami
Autor komentarza: normalny
Treść komentarza: A nie spełni rozumu się cieszą.
Data dodania komentarza: 27.08.2026, 12:47
Źródło komentarza: Matka Boża Chełmska oficjalnie patronką miasta. Dekret z Watykanu przekazany prezydentowi Banaszkowi [ZDJĘCIA]
Autor komentarza: Ania
Treść komentarza: Na wsi to przecież to normalna sytuacja tyle, że na polu a nie na ulicy. Wiem co mówię...
Data dodania komentarza: 27.08.2026, 12:39
Źródło komentarza: Skrajna bezmyślność. Traktorzysta z 2 promilami i 10-latka w kabinie ciągnika! [FILM]
Autor komentarza: miejscowy
Treść komentarza: Idealna inwestycja na lokalizację w mieście. Może by wreszcie ktoś mądry, o ile taki jest w magistracie, podjął decyzję i pogonił inwestora na cztery wiatry. Niech śmierdziela postawi na swojej działce przy swoim domu.
Data dodania komentarza: 27.08.2026, 12:22
Źródło komentarza: Chełm. Inwestor nie odpuszcza budowy zakładu przy ulicy Wygon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama



Napisz komentarz
Komentarze