Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Letnie otwarcie

Powitanie lata w Gminie Kamień. Muzyka i zabawa nad zalewem w Natalinie

Gmina Kamień zaprasza mieszkańców i gości na plenerowe Powitanie Lata. Wydarzenie odbędzie się 28 czerwca nad zalewem w Natalinie i potrwa od godziny 18.00 do północy, oferując koncerty, taneczne rytmy i letnią atmosferę.
Gmina Kamień zaprasza mieszkańców i gości na plenerowe Powitanie Lata.
Gmina Kamień zaprasza mieszkańców i gości na plenerowe Powitanie Lata.

Źródło: Gmina Kamień

– W programie przewidziano pokazy ratownictwa wodnego oraz prezentację Ochotniczej Straży Pożarnej z Kamienia. Chętni będą mogli również skorzystać z pływania łodzią motorową lub skuterem wodnym –  mówi Dariusz Stocki, wójt gminy Kamień.

Główną częścią wieczoru będzie gala muzyki disco polo. Publiczność usłyszy takich artystów jak: Bartek BGK, Fantastic Boys, Rajmund oraz Disco Dance. W programie zapowiedziano również udział Blink Events & More.

– Letnie świętowanie nad wodą zakończy zabawa taneczna pod chmurką, którą poprowadzi DJ Rafi – dodaje wójt.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama