W kategorii juniorów młodszych ósme miejsce zajął Michał Kaniewski (1197,2 pkt + 114,1 pkt w finale), a Weronika Łukaszewska 15. (1207,7 pkt). W grupie młodzików Mateusz Oberda uplasował się na 11. lokacie (789,7 pkt), Martyna Nowosad na 33. (781 pkt), zaś Jakub Oberda na 34. (748,6 pkt). Mateusz Oberda startował jeszcze ponadto w finale konkurencji "strzelania w sieci" i ukończył go na piątym miejscu.
Strzelectwo
Dragoni rywalizowali w karabinie pneumatycznym
Bez medali, ale z nowym doświadczeniem i rekordami życiowym reprezentanci MKS-u Dragon Chełm wrócili z Siedlec, gdzie brali udział w XIX Ogólnopolskich Zawodach Strzeleckich Zlot Orlików.
-
Marcin Petruk
- 02.04.2026 14:04
Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec
Treść komentarza: Mi garażu nikt nie rewitalizuje, co to za remontowanie prywatnych komórek zapieniądze z wspolnego budżetu.
Data dodania komentarza: 19.07.2026, 15:55
Źródło komentarza: Rejowiec Fabryczny. Zmiany w budżecie pod lupą. Ambitne inwestycje, ale też trudne pytania o Morawinek
Autor komentarza: polak
Treść komentarza: nie wiedziałem że w sidliszczu jest tyle misziginów
Data dodania komentarza: 19.07.2026, 15:07
Źródło komentarza: Sądowy finał konfliktu w Siedliszczu. Prawomocny wyrok za zniesławienie
Autor komentarza: franek
Treść komentarza: Sporo tych nie zdrowych typu rambo i góral. Ciemnogród i tyle.
Data dodania komentarza: 19.07.2026, 07:21
Źródło komentarza: Sądowy finał konfliktu w Siedliszczu. Prawomocny wyrok za zniesławienie
Autor komentarza: m
Treść komentarza: Zanim zlikwidują to rozliczą takich jak Świrski i przyjaciele. I to mnie cieszy na złość pisiorom. Che, che, che.
Data dodania komentarza: 18.07.2026, 13:54
Źródło komentarza: CBA zatrzymało lubelskiego kuratora. Służby były też u radnej KO
Autor komentarza: Andrzej K
Treść komentarza: Zapraszamy do Turowca zobqczyciw jaki to "miód"...
Data dodania komentarza: 18.07.2026, 09:56
Źródło komentarza: Gm. Żmudź. W Dryszczowie planowana jest budowa biogazowni rolniczej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama



Napisz komentarz
Komentarze