W zwycięskim składzie międzynarodowego starcia znajdowali się głównie reprezentanci Bereja Boxing Lublin oraz Gwarku Łęczna, ale wsparli ich także Mikołaj Rondoś i Kacper Frymus z chełmskiego Olimpu. W poprzedzających mecz walkach turniejowych wziął z kolei udział Arkadiusz Tołyż, który nie pozostawił złudzeń sędziom, zwyciężając rywala na punkty. Reszta reprezentantów MKS-u Olimp Chełm zdobywała doświadczenie w pojedynkach sparingowych, a byli to: Lidia Zagraba, Sebastian Wepa, Filip Banachewicz, Jan Łobejko i Dawid Pietraszek.
- Cała nasza ekipa pokazała się z bardzo dobrej strony, potwierdzając, że jest w świetnej formie technicznej i szkoleniowej - mówi trener Olimpu Konrad Rondoś. - Ja jestem ze wszystkim bardzo zadowolony, zwłaszcza, że nowy sezon dopiero się rozpoczyna, a te występy prognozują, że następne starty przyniosą kolejne sukcesy.



Napisz komentarz
Komentarze