W ubiegły piątek (28 listopada) w jednym z chełmskich dyskontów doszło do niecodziennej interwencji. Podkomisarz Paweł Burda, kierownik Rewiru Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, będąc na zakupach, rozpoznał 52-letnią mieszkankę miasta, która figurowała w policyjnych rejestrach jako poszukiwana.
- Funkcjonariusz, nie wahając się ani chwili, wyciągnął policyjną legitymację i podjął interwencję. Skutecznie zatrzymał poszukiwaną i o całej sytuacji powiadomił dyżurnego jednostki, a następnie przekazał ją przybyłemu na miejsce umundurowanemu patrolowi – informuje młodszy aspirant Angelika Głąb-Kunysz z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
Dzięki zdecydowanej reakcji policjanta, poszukiwana 52-latka jeszcze tego samego dnia została doprowadzona do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy.
Jak widać, że czujność i zaangażowanie funkcjonariuszy nie kończą się wraz z upływem godzin pracy, a poszukiwane osoby mogą zostać zatrzymane w najbardziej nieoczekiwanych okolicznościach.
Czytaj też:










![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)

![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [25-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-18-1-2026-1769332277.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze