Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia o godzinie 16:00 w Centrum Kultury w Leśniowicach. Program został przygotowany z myślą o zapewnieniu rozrywki i stworzeniu magicznej atmosfery. Wśród zaplanowanych punktów programu znalazły się takie atrakcje jak: wspólne ozdabianie pierników, wizyta Świętego Mikołaja, zabawy animacyjne oraz słodki poczęstunek.
Ponadto, jak informują organizatorzy, na każde dziecko czekać ma upominek oraz inne niespodzianki.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczne są wcześniejsze zapisy, które przyjmowane są pod numerem telefonu 82 567 63 33. Istotną informacją dla rodziców i opiekunów jest również prośba o dostarczenie podpisanych paczek dla dzieci do Centrum Kultury w Leśniowicach najpóźniej do dnia 4 grudnia. Ma to na celu sprawne przygotowanie wizyty Świętego Mikołaja.








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [18-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-11-1-2026-1768695136.jpg)

![Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM] Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-w-plonacym-domu-akcja-strazakow-przy-ul-korczaka-w-chelmie-1768840925.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze