Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama radio Bon Ton
Reklama
Pierwszy śnieg i już kolizje, i wypadki

Cysterna w rowie, bus się zatrzymał, a opel wjechał mu w tył

W piątek, 21 listopada, rano na DW 850 w Wieprzowie (gm. Tarnawatka) doszło do zdarzenia z udziałem kilku pojazdów. A zaczęło się od przewrócenia cysterny. Na miejscu ruch odbywał się wahadłowo.
Cysterna w rowie, bus się zatrzymał, a opel wjechał mu w tył
21 listopada 2025, Wieprzów. Cysterna zjechała do rowu i przewróciła się.

Autor: KPP Tomaszów Lubelski

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, iż kierujący cysterną 61-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze i wywrócił pojazd do przydrożnego rowu informuje Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim. 

W tym samym miejscu doszło do kolejnego zdarzenia. 

Kierujący busem marki Renault zatrzymał się przed leżącą cysterną i w tył jego pojazdu wjechał 18-latek, kierujący Oplem – precyzuje Policja. 

Mundurowi apelują o ostrożną jazdę, nie tylko na DW 850, gdzie obecnie ruch odbywa się wahadłowo, ale na każdej drodze. 21 listopada od rana w powiecie tomaszowskim i zamojskim pada śnieg. Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie. 

PRZECZYTAJ TEŻ: Prawdziwa tragedia. Zapaliła się sadza, a potem spłonął cały dom. Na szczęście gospodarz zdążył uciec [ZDJĘCIA]

Pokrywający nawierzchnię jezdni śnieg powoduje, że nawet najprostszy manewr może zakończyć się utratą kontroli nad autem. Dlatego też powinniśmy znacznie ograniczyć prędkość oraz rozważyć każdą podejmowaną na drodze decyzję zwracają uwagę mundurowi. 

To ważna informacja dla kierowców. Policja apeluje o ostrożność w okolicach miejsca, w którym dzisiaj rano doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Przypomnijmy: kierujący cysterną 61-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze i wywrócił pojazd do przydrożnego rowu, następnie kierujący busem marki Renault zatrzymał się przed leżącą cysterną i w tył jego pojazdu wjechał 18-latek, kierujący Oplem. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Sloop Treść komentarza: Za co im tyle płacą ? Za te imprezy i sesje zdjęciowe po kilka w w tygodniu? Ameryka Data dodania komentarza: 22.07.2026, 00:30 Źródło komentarza: Ile zarobili i jaki mają majątek? Są nowe oświadczenia władz Krasnegostawu Autor komentarza: Nauczyciel LO Treść komentarza: Niestety dzisiaj ludzie nie doceniają i doceniać nie będą , mało tego właśnie w taki sposób wychowują następne pokolenia niestety. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 22:34 Źródło komentarza: Śp. Roman Małek pośmiertnie uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Miasta Chełm” Autor komentarza: Ja Treść komentarza: No zaraz, zaraz, ale dlaczego do tego jest wymagana jakaś "akcja"? Czy to nie powinna być zwykła codzienność ? Czyli dostajemy informację że jest jakiś poszukiwany, po czym ustalamy gdzie jest i zatrzymujemy ? Bo skoro robiąc "akcję" da się ustalić gdzie są i zatrzymać te osoby, to normalnie na co dzień też się da to zrobić, tylko wtedy nie ma pięknego nagłówka że przeprowadzono "akcję" i zatrzymano x osób ... bo co to będzie za nagłówek że zatrzymano jednego albo dwóch typków. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 15:34 Źródło komentarza: 118 osób zatrzymanych podczas akcji na Lubelszczyźnie. 22-letni Chełmianin uciekał przez taras [FILM] Autor komentarza: szmonces Treść komentarza: Niestety. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 14:28 Źródło komentarza: Zbliżają się tegoroczne Spotkania z Kulturą Żydowską w Chełmie! Autor komentarza: Rudyoszust Treść komentarza: Ciemnogród to cie spłodził Data dodania komentarza: 21.07.2026, 11:00 Źródło komentarza: Sądowy finał konfliktu w Siedliszczu. Prawomocny wyrok za zniesławienie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama