Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Na sygnale!

Dachowanie w Koziej Górze. Uszkodzona wysepka na ul. Lubelskiej w Chełmie

Utrata panowania nad kierownicą była powodem wypadku, do którego doszło w Koziej Górze w gminie Wierzbica w niedzielę (9 listopada) po godzinie 14.30.
Do wypadku doszło w Koziej Górze w niedzielę (9 listopada) po godzinie 14.30 w gminie Wierzbica.

Źródło: KMP w Chełmie

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do dyżurnego chełmskiej komendy przed godziną 15:00. Wynikało z niego, że w miejscowości Kozia Góra w gminie Wierzbica dachował samochód osobowy

Policjanci, którzy pojechali na miejsce, ustalili wstępnie, że kierujący peugeotem 47-latek na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z niej i dachował. Mężczyzna był trzeźwy, nic mu się nie stało. Z obrażeniami ciała do szpitala przewieziony został jadący z nim 70-letni pasażer - informuje nadkomisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KMP w Chełmie.

Prawdopodobnie doznał uszkodzenia kręgosłupa. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku i apeluje o zachowanie ostrożności na drodze. 

- Musimy pamiętać, że opady atmosferyczne powodują, że nawierzchnia dróg robi się śliska. Nie wystarczy wówczas jechać z prędkością dozwoloną na danym obszarze, ale prędkością dostosowaną do warunków, czyli zdecydowanie mniejszą niż przy dobrych warunkach i suchej nawierzchni. Prędkość pojazdu, którym kierujemy powinna być taka, abyśmy mogli bezpiecznie zahamować lub wykonać manewr, nie narażając przy tym siebie i innych uczestników ruchu. Wolniej w tym przypadku znaczy bezpieczniej - dodaje policjantka. 

Na miejscu działali strażacy zawodowi z Chełma i ochotnicy z OSP Wierzbica. Zabezpieczyli teren i uszkodzone auto. Dla bezpieczeństwa odłączyli akumulator. Policja ustala teraz okoliczności i przyczynę zdarzenia.

A co stało się na wysepce na ulicy Lubelskiej przy Parku Miejskim? Okazuje się, że została uszkodzona jeszcze w sobotę tuż po 1:00 w nocy. Obywatel Ukrainy zasnął za kierownicą volkswagena, stracił panowanie na autem, uszkodził znak i urwał zderzak. Za swój wybryk został ukarany mandatem w wysokości 1050 zł.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: No zaraz, zaraz, ale dlaczego do tego jest wymagana jakaś "akcja"? Czy to nie powinna być zwykła codzienność ? Czyli dostajemy informację że jest jakiś poszukiwany, po czym ustalamy gdzie jest i zatrzymujemy ? Bo skoro robiąc "akcję" da się ustalić gdzie są i zatrzymać te osoby, to normalnie na co dzień też się da to zrobić, tylko wtedy nie ma pięknego nagłówka że przeprowadzono "akcję" i zatrzymano x osób ... bo co to będzie za nagłówek że zatrzymano jednego albo dwóch typków. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 15:34 Źródło komentarza: 118 osób zatrzymanych podczas akcji na Lubelszczyźnie. 22-letni Chełmianin uciekał przez taras [FILM] Autor komentarza: szmonces Treść komentarza: Niestety. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 14:28 Źródło komentarza: Zbliżają się tegoroczne Spotkania z Kulturą Żydowską w Chełmie! Autor komentarza: Rudyoszust Treść komentarza: Ciemnogród to cie spłodził Data dodania komentarza: 21.07.2026, 11:00 Źródło komentarza: Sądowy finał konfliktu w Siedliszczu. Prawomocny wyrok za zniesławienie Autor komentarza: Rudyoszust Treść komentarza: Wyrzucanie pieniedzy w błoto. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 10:56 Źródło komentarza: Ostatnia szansa na „Wakacje z wojskiem”. Blisko 6 tysięcy złotych i wojskowe doświadczenie czekają na ochotników Autor komentarza: Karola Treść komentarza: Trzeba było docenić za życia. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 08:48 Źródło komentarza: Śp. Roman Małek pośmiertnie uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Miasta Chełm”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama