Koncert „Echa Poetów” ma charakter kameralny i stanowi próbę muzycznego dialogu z twórczością najważniejszych artystów polskiej i światowej piosenki autorskiej.
W programie znalazły się utwory takich twórców jak: Bob Dylan, Leonard Cohen, Marek Grechuta oraz zespół Stare Dobre Małżeństwo. Oprócz interpretacji znanych pieśni, duet zaprezentuje również autorskie kompozycje Bartka Kazimierczaka.
Wydarzenie ma na celu uczczenie pamięci poetów i twórców piosenki, wpisując się tym samym w tradycję Zaduszek. Wejście na koncert jest bezpłatne.








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze