Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama
Stypendia dla zdolnych uczniów

Gm. Włodawa. Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni stypendiami

Nauka naprawdę się opłaca – i to w każdym znaczeniu tego słowa. Aż 19 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Włodawa otrzymało stypendia naukowe przyznane przez wójta Dariusza Semeniuka.
Gm. Włodawa. Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni stypendiami

Źródło: Gmina Włodawa

Nagrodzeni to wyjątkowi młodzi ludzie, którzy osiągnęli imponujące wyniki w nauce – średnią ocen co najmniej 5,10. Ich pracowitość, ambicja i zaangażowanie zostały docenione nie tylko przez nauczycieli i rodziny, lecz także przez samorząd.

Na liście stypendystów znaleźli się: Julia Kozieja, Aleksandra Masiukiewicz, Izabela Kozieja, Julia Marciniak, Sebastian Dziaduszyński, Adrianna Mackiewicz, Amelia Marcinek, Maja Żurawska, Lena Nowak, Alan Włoch, Taisiia Dudnyk, Nikodem Kaliński, Alan Cichocki, Zofia Horbaczewska, Szymon Karbowiak, Jan Uryniuk, Hanna Baj, Julita Kraska i Emilia Baj.

– Chcemy doceniać młodych ludzi, którzy swoją postawą i wynikami pokazują, że warto się starać. To inwestycja w ich przyszłość i w przyszłość naszej gminy – podkreślił podczas uroczystości wójt Dariusz Semeniuk.

Stypendia są nie tylko wyróżnieniem, ale także zachętą dla wszystkich uczniów do wytrwałej pracy. Młodzi stypendyści stają się inspiracją dla rówieśników i powodem do dumy dla swoich rodzin, szkół oraz całej społeczności gminy Włodawa.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama