Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Ścigany zatrzymany!

Chełm. Poszukiwany 36-latek ukrywał się w Szwecji. Na koncie ma pobicia i rozboje

36-letni mężczyzna, który ukrywał się przed organami ścigania w Szwecji, wpadł w sidła chełmskich kryminalnych i poszukiwaczy z KWP w Lublinie. Poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania i trzema listami gończymi za bójki i pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz rozbój.
  • Źródło: KMP w Chełmie

- Kryminalni z chełmskiej komendy zajmujący się na co dzień poszukiwaniami osób ukrywających się przed organami ścigania poszukiwali 36-latka z naszego regionu, za którym wydano 3 listy gończe – mówi nadkomisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. 

Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od 2 lat. Na swoim koncie ma bójki i pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz rozbój.

- W wyniku swoich działań i licznych sprawdzeń, przy wsparciu policjantów z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili, że poszukiwany ukrywa się na terenie Szwecji – dodaje Czyż. - Wtedy zwrócili się do wymiaru sprawiedliwości o wydanie za nim Europejskiego Nakazu Aresztowania, by ten mógł odbyć zasądzoną w Polsce karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze ponad 4 lat.

36-latek został zatrzymany na terenie Szwecji dzięki współpracy ze szwedzką policją. W ubiegłym tygodniu odbyła się jego ekstradycja do Polski. Został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad 4 lata.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OlaTreść komentarza: 3,5 m szerokosci? Nawet fajna droga dla rowerow a kiedy jakas droga dla samochodow?Data dodania komentarza: 25.03.2026, 20:12Źródło komentarza: Gmina Żmudź. Kwoty znane, wykonawcy jeszcze nieAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Wy byście tylko wszystko blokowali,a gdzie młodzi mają znaleźć pracę jak nic nie powstajeData dodania komentarza: 25.03.2026, 18:43Źródło komentarza: Gm. Rejowiec Fabryczny. Powstanie kopalni nieuniknione? Mieszkańcy Gołębia i Liszna chwytają się ostatnich desek ratunkuAutor komentarza: KrisTreść komentarza: Ta gmina w zasadzie powinna być zlikwidowana. Tereny najbliższe miastu, powinny być prze nie wchłonięte, a reszta podzielona i dodana do gmin okolicznych - Kamień, Leśniowice itd. Pomyślcie Państwo jaki jest sens utrzymywania tego urzędu. Naturalnie Chełm powinien się rozrastać. Dodaję, iż nie jestem jego mieszkańcem.Data dodania komentarza: 25.03.2026, 14:42Źródło komentarza: Gmina Pokrówka zamiast Chełm?Autor komentarza: SikawaTreść komentarza: Blachodachowka ceramiczna tez raczej nieData dodania komentarza: 25.03.2026, 12:15Źródło komentarza: Pożar samochodu w Dryszczowie i szybka reakcja kierowcówAutor komentarza: SuwerenTreść komentarza: Jak jakiś "urzędas" urwie koło na jednej z wielu dziur, to wtedy będą remontowane drogi w okolicy.Data dodania komentarza: 25.03.2026, 11:23Źródło komentarza: Powiat chełmski. Przebudowa „wojewódzkiej” powiatówki realna? Trwają starania o dokumentację
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama