Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Nie miał prawka, ma kłopoty

Krasnystaw. Zakaz jazdy? To go nie powstrzymało! 42-latek w rękach policji. Zatrzymał go dzielnicowy po służbie

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, będąc już po służbie, zatrzymał kierowcę renault, który prowadził auto mimo sądowego zakazu. 42-latek wcześniej stracił prawo jazdy za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu.

Do zatrzymania doszło w poniedziałek (31 marca) wieczorem. 

- Mundurowy rozpoznał osobowe renault, którym według posiadanej przez niego wiedzy poruszał się kierujący z aktywnym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jadąc za tym autem, powiadomił dyżurnego, który natychmiast skierował na miejsce patrol ruchu drogowego – mówi młodsza aspirant Anna Chuszcza, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Dzielnicowy uniemożliwił dalszą jazdę kierowcy, którego od razu rozpoznał. Zabrał mu kluczyki i oczekiwał na przyjazd patrolu. Po sprawdzeniu 42-latka w policyjnej bazie mundurowi potwierdzili, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Za jego złamanie grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama