Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Konkurs dla młodych ekologów

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie ogłasza konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Uczniowie chełmskich szkół podstawowych mogą wziąć udział w konkursie, który pozwoli wykazać się kreatywnością i wiedzą na temat ochrony klimatu. Organizowany jest przez MPGK w Chełmie. Ma na celu połączyć naukę z zabawą i przyczynić się do ratowania naszej planety. Prace konkursowe należy dostarczyć do 14 kwietnia.

„Działamy dla klimatu – mały krok czyni cuda” to hasło konkursu, który ma na celu propagowanie działań na rzecz ochrony środowiska. Organizatorzy chcą rozbudzić w młodych ludziach zainteresowanie przyrodą i ekologią, rozwinąć wrażliwość na naturę oraz poszerzyć wiedzę, wyobraźnię i zdolności artystyczne.

Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach: plastycznej i multimedialnej. Uczniowie klas 1-3 mogą przygotować prace plastyczne w dowolnej technice, natomiast uczniowie klas 4-8 mają możliwość wyboru między pracą plastyczną, a prezentacją multimedialną.
Szczególnie mile widziane są prezentacje promujące zachowania w dziedzinie odpadów, wody, ścieków i utrzymania terenów zielonych, czyli tematy związane z działalnością MPGK.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej MPGK Chełm.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamarekrutacja
Reklamatelefon
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PowiatowaTreść komentarza: Pan zza wschodniej granicy nie przyswoił przepisów obowiązujących w Polsce.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 15:03Źródło komentarza: Horrendalny mandat dla kierowcy porsche. Zaszalał na krajowej 12Autor komentarza: jaTreść komentarza: Skoro praca jest bardzo obciążająca psychicznie, a do tego jeszcze 24h zmiany, to może trzeba by w tutaj wprowadzić gruntowną reformę. Czyli np. 6h zmiana, i zmniejszenie liczby godzin tygodniowo np. do 30, i wtedy może nie było by takiego obciążenia psychicznego (krótsza praca, dłuższe przerwy), pozostawiając oczywiście stawki godzinowe w okolicach 300zł.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 14:23Źródło komentarza: 100 tys. miesięcznie? Nie, dziękuję. Lekarze nie chcą pracować na SOR-achAutor komentarza: JagnaTreść komentarza: Zmniejsz dawkowanie Ignac!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 12:33Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: ignacTreść komentarza: superData dodania komentarza: 5.03.2026, 18:02Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: miejscowaTreść komentarza: Ta, a Anna Dąbrowska-Banaszek będzie Ministrą Zdrowia i Wszelkiej Szczęśliwości!Data dodania komentarza: 5.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama