Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Nie warto tak ryzykować!

Gm. Wojsławice. Kamera nagrała, jak wyprzedzał na przejściu

Wysoki mandat i punkty karnych – takie konsekwencje poniesie kierujący volkswagenem 40-latek, który wyprzedzał na przejściu dla pieszych.
Gm. Wojsławice. Kamera nagrała, jak wyprzedzał na przejściu

Źródło: KMP w Chełmie

Policjanci ruchu drogowego z chełmskiej komendy, pełniąc służbę na terenie gminy Wojsławice, zarejestrowali kamerą radiowozu dość niebezpieczne wykroczenie. Kierujący volkswagenem wyprzedzał inny pojazd na przejściu dla pieszych. Podczas kontroli zatrzymany 40-latek tłumaczył swoje zachowanie pośpiechem.

Mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 1500 złotych, a jego konto zasili 15 punktów karnych.

- Apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek tego wymagają. Taka wzmożona czujność niezbędna jest między innymi w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerów oraz w rejonie skrzyżowań. Niedopuszczalne jest wyprzedzanie innych pojazdów w takich miejscach. Nie warto ryzykować - ostrzega nadkomisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MariolkaTreść komentarza: W propagandzie Jakuba Banaszka jest super!Data dodania komentarza: 30.04.2026, 08:41Źródło komentarza: Chełm rozwija się nierówno. Sukcesy społeczne i problemy gospodarczeAutor komentarza: WalerkaTreść komentarza: W kluczowych kwestiach Chełm leży. Co na to Jakub Banaszek?Data dodania komentarza: 30.04.2026, 08:19Źródło komentarza: Chełm rozwija się nierówno. Sukcesy społeczne i problemy gospodarczeAutor komentarza: AleksandraTreść komentarza: U nas tak jest pierwszenstwo pracy mają mieszkancy zamieszukjacy naszą gmine. Gdzies jest inaczej?! :)Data dodania komentarza: 29.04.2026, 23:06Źródło komentarza: Powiat chełmski. Miliony dla przedszkolaków. Samorząd województwa inwestuje w najmłodszychAutor komentarza: PfTreść komentarza: Bzdury! Prawda jest taka, że w Chełmie nie ma ani dobrych specjalistów ani dobrego ośrodka wspierającego ludzi w kryzysie ! Oddział psychiatryczny i odwykowy to totalna porażka, pacjenci są bez odpowiedniego wsparcia, faszerowani lekami bez pomocy psychologów. W ten sposób właśnie straciłam członka swojej rodziny, który nie otrzymał należytej pomocy bo takiej w Chełmie nie ma !Data dodania komentarza: 29.04.2026, 17:42Źródło komentarza: Zdesperowana kobieta wbiła sobie nóż prosto w brzuchAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A na byłych czerwonych, a dziś wiernych wyznawców pis to nawet nie ma określenia w słowniku ludzi cywilizowanych.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:04Źródło komentarza: Lekcja odpowiedzialności w Rudzie-Hucie. Wójt postawił ultimatum, a młodzi chwycili za miotły
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama