Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Życie im niemiłe?

Auto w rowie, a przy nim dwóch nietrzeźwych mężczyzn

Włodawscy policjanci podczas patrolu zauważyli auto w rowie, a obok niego dwóch pijanych mężczyzn. Jak ustalili mundurowi, pojazdem kierował 22-latek, który miał w organizmie prawie 2 promile. Wpadł też 27-letni pijany cyklista.
  • Źródło: KPP we Włodawie
Auto w rowie, a przy nim dwóch nietrzeźwych mężczyzn

Źródło: KPP we Włodawie

Policjanci włodawskiej patrolówki w niedzielę (2 stycznia) w nocy podczas patrolu zauważyli przy drodze powiatowej w Suchawie auto w rowie. Obok opla vectry znajdowało się dwóch nietrzeźwych mężczyzn. 

- Policjanci ustalili, że pojazdem kierował 22-latek. W organizmie miał prawie 2 promile alkoholu. Mężczyznę przewieziono do szpitala z obrażeniami ciała. Została również od niego pobrana krew do dalszych badań – mówi aspirant Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Kolejny kierowca "na podwójnym gazie" wpadł w ręce policjantów 2 lutego w Różance. 27-letni rowerzysta wydmuchał ponad promil. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.

- Przypominamy, że jazda w stanie nietrzeźwości pojazdem mechanicznym to przestępstwo, za które grozi do 3 lata więzienia, konsekwencje finansowe oraz utrata prawa jazdy. Natomiast kierowanie jednośladem pod działaniem alkoholu jest wykroczeniem, z którym wiążą się wysokie mandaty – ostrzega policjantka. 

I apeluje, aby pod żadnym pozorem nie wsiadać za kierownicę pod działaniem alkoholu. 

- To poważne zagrożenie w ruchu drogowym. Statystyki wskazują, że nietrzeźwi kierujący powodują poważne zdarzenia. Nie warto ryzykować życia i zdrowia. 

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama