Około godziny 9.00 policja otrzymała ze szkoły zgłoszenie o tym, że na trawniku między ogrodzeniem II LO a chodnikiem leży przedmiot, który przypomina granat. Mundurowi zabezpieczali teren i wstrzymali ruch podczas akcji saperów. Zdecydowano, że ponieważ niewybuch nie leży blisko szkoły, nie ma konieczności ewakuacji.
Wstępnie ustalono, że może to być granat z czasów II wojny światowej. Został zabezpieczony. Nie wiadomo, skąd się tam znalazł.
Czytaj też:


Napisz komentarz
Komentarze