Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 grudnia 2025 00:28
Reklama
Reklama

Kierowanie MOSiR-em nie dla "Chełmian"?

Jan Konojacki, pełniący obowiązki zastępcy dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie, najprawdopodobniej wkrótce opuści swoje stanowisko. Nie wiadomo z jakiego powodu. Decyzja ta zaskoczyła wielu, jednak Konojacki jej nie komentuje. Do czasu wyłonienia nowego zastępcy dyrektora będzie kontynuował wykonywanie swoich obowiązków. Okazuje się jednak, że nie ma wielu chętnych na to stanowisko...
Kierowanie MOSiR-em nie dla "Chełmian"?

MOSiR z końcem grudnia ogłosił konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora, a chętni mogli składać aplikacje do 13 stycznia. Spośród zgłoszeń wstępną selekcję przeszła Marta Twardowska-Król, która zakwalifikowała się do drugiego etapu rekrutacji, jednak pracy nie dostała.

- Komisja przeprowadziła rozmowę z kandydatką. Jednak później, po analizie, doszliśmy do wniosku, że nie zatrudnimy wskazanej kandydatki i w dalszym ciągu poszukujemy osoby na to stanowisko - poinformował nas dyrektor MOSiR Bogusław Kudelski.

Marta Twardowska-Król, która brała udział w pierwszym etapie rekrutacji, podobnie jak Konojacki kandydowała do Rady Miasta Chełm w ostatnich wyborach samorządowych z KWW Jakuba Banaszka "Chełmianie". Niedoszła radna obecnie pracuje w Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz przewodniczy radzie osiedla Kościuszki.

Kto następny?

Nowe ogłoszenie o naborze już się ukazało. Kandydaci mają czas na złożenie aplikacji do 5 lutego. Stanowisko zastępcy dyrektora MOSiR wymaga spełnienia szeregu warunków formalnych, w tym posiadania wyższego wykształcenia, co najmniej 5-letniego stażu pracy, prawa jazdy kategorii B oraz nieposzlakowanej opinii i zaświadczenia o niekaralności. 

Dodatkowe atuty, które mogą zdecydować o wyborze kandydata, to doświadczenie w obszarze sportu i turystyki oraz znajomość przepisów dotyczących organizacji imprez masowych, samorządu, finansów publicznych i ustawy o sporcie.  Szczegółowe wymagania są dostępne w dokumencie zamieszczonym na stronie Biuletynu Informacji Publicznej MOSiR.

Nowy zastępca dyrektora MOSiR będzie miał szeroki zakres obowiązków. Do jego zadań należeć będzie m.in. nadzór nad Chełmskimi Podziemiami Kredowymi, zarządzanie działem marketingu i organizacji wydarzeń sportowych oraz rekreacyjnych, a także dbanie o stan techniczny obiektów MOSiR.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Podpis 25.01.2025 08:55
Czekają na szarańcze z KC PiS

Syn Papieża 24.01.2025 14:55
Ile tam zarabiają skoro takie roszady?

X 25.01.2025 08:01
Najniższa krajowa plus dodatek a wymagania z kosmosu xD

francois 25.01.2025 10:51
około 20psc

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama