Na koncercie usłyszymy Chór Akademicki Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie pod dyrekcją dr Marka Ozimka oraz zaproszonych gości: Chór „Rapsodia" z II Liceum Ogólnokształcącego im. G. Orlicz-Dreszera w Chełmie, Chór Parafii Prawosławnej pw. św. Jana Teologa w Chełmie oraz Chór „Hejnał" z Chełmskiego Domu Kultury.
Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Chełma i okolic do wspólnego śpiewania w świątecznej, noworocznej atmosferze.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Czytaj także:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze