Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Śmiertelny wypadek w Osowie. Kierowca zginął na miejscu, pasażer trafił do szpitala

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w niedzielę (15 grudnia) w Osowie w powiecie włodawskim. Kierujący pojazdem marki Mini zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu, natomiast pasażer trafił do szpitala. Policjanci ustalają tożsamość ofiary wypadku.
Śmiertelny wypadek w Osowie. Kierowca zginął na miejscu, pasażer trafił do szpitala

Źródło: KPP we Włodawie

Ze wstępnych ustaleń mundurowych z włodawskiej drogówki wynika, że do zdarzenia doszło przed godz. 8.00. Kierujący pojazdem marki Mini, jadąc przez miejscowość Osowa w kierunku Chełma, najprawdopodobniej na skutek niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w drzewo.

- Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny. Razem z nim pojazdem podróżował 23-letni pasażer, który z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Na miejscu trwają policyjne oględziny - informuje nadkomisarz Anna Kamola z KWP w Lublinie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Alex .Treść komentarza: Na ulicy Mościckiego w Chełmie brak studzienek burzowych !Data dodania komentarza: 13.12.2025, 12:47Źródło komentarza: Zakończono modernizację sieci wodociągowej na ul. Mościckiego i Litewskiej w ChełmieAutor komentarza: FanpslTreść komentarza: Patrząc na tą radę to sukces że ta gmina jeszcze istniejeData dodania komentarza: 13.12.2025, 06:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama