Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Gm. Krasnystaw. Świąteczna magia w "Naszym Domu"

Świąteczna magia zawitała do "Naszego Domu" w Tuligłowach. Dzięki hojności pracowników Urzędu Gminy Krasnystaw, dzieci przebywające w placówce otrzymały prezenty, które z pewnością umilą im zbliżające się święta.
Gm. Krasnystaw. Świąteczna magia w "Naszym Domu"

Źródło: UG Krasnystaw

Placówka w Tuligłowach "Nasz Dom" prowadzona jest przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek. Razem z grupą radnych urzędnicy z gminy Krasnystaw zorganizowali zbiórkę darów rzeczowych, które gminna delegacja z zastępcą wójta Andrzejem Bąkiem dostarczyła potrzebującym. 

Dom dziecka otrzymał m.in.: cukier, mąkę, słodycze i inne produkty żywnościowe, mokre chusteczki, pampersy i środki higieniczne, ręczniki, pościel, pidżamy, a także książeczki i przybory szkolne. Wśród przekazanych darów nie zabrakło również puzzli, pluszaków i innych zabawek, które będą cieszyć dzieci nie tylko podczas zbliżających się świąt.

„Nasz Dom” w Tuligłowach to placówka opiekuńczo-wychowawcza, która zapewnia dzieciom z różnorodnymi potrzebami specjalnymi całodobową opiekę i wsparcie. Oferując kompleksowe usługi pedagogiczne, psychologiczne i medyczne, placówka pomaga wychowankom rozwijać umiejętności społeczne, w tym obowiązkowość, szacunek dla innych oraz poczucie własnej wartości. Celem „Naszego Domu” jest przygotowanie podopiecznych do samodzielnego życia dorosłego, opartego na poczuciu bezpieczeństwa i miłości.

Czytaj także: 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Jeszcze na lubelskiej pomiędzy jednostką, a parkiem wodnym. Zebry nie ma tam od ponad roku!Data dodania komentarza: 19.01.2026, 22:04Źródło komentarza: Chełm. Miasto zapowiada przegląd oznakowania przejśćAutor komentarza: obrzydliweTreść komentarza: Nie doczekacie się Państwo żadnej rzetelnej odpowiedzi , bo to dzieje się na zasadzie - talibowie wszystkich stanów łączcie się.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 20:46Źródło komentarza: Zmiany w MOSiR w Chełmie. Wokół kadrowej roszady więcej pytań niż odpowiedziAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Bawcie się, bawcie. Jak niewiele maluczkim potrzeba.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 15:59Źródło komentarza: Chełm znów świeci przykładem. Miasto liderem województwa w akcji „Świeć się z Energą”Autor komentarza: evoTreść komentarza: Aleś ty mądry miejscowy! Myśl tak dalej, to przegracie najbliższe wybory!Data dodania komentarza: 19.01.2026, 15:03Źródło komentarza: Czy bociany w Krasnymstawie mają mniej pracy? Demografia 2025Autor komentarza: adamTreść komentarza: A co tam przeglądać .oświetlić w nocy lepiej lampami ulicznymi przejscia bo piesi są niewidoczni na przejsciach i wydłużyć swiecenie ulicznych lamp o jakieś 15 minut bo po wyłczeniu porannym swiateł również piesi są niewidoczniData dodania komentarza: 19.01.2026, 14:58Źródło komentarza: Chełm. Miasto zapowiada przegląd oznakowania przejść
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama