Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Rejowiec Fabryczny. Potrącił seniora dostawczym busem. 72-latek zabrany lotniczym pogotowiem do szpitala

Do niebezpiecznego potrącenia starszego mężczyzny doszło we wtorek (19 listopada) w Rejowcu Fabrycznym. Pieszy z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Rejowiec Fabryczny. Potrącił seniora dostawczym busem. 72-latek zabrany lotniczym pogotowiem do szpitala

Źródło: KMP w Chełmie/SRM

- Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący dostawczym renault 22-latek potrącił znajdującego się za pojazdem 72-latka. Do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierujący wykonywał manewr cofania - mówi nadkomisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Pieszy miał dość poważne obrażenia. 

- Doznał urazu twarzoczaszki, rany okolicy ucha i urazów obejmujących liczne okolice ciała. Po założeniu opatrunków i podaniu leków przeciwbólowych, zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przejął pacjenta do transportu do szpitala - informuje Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie.

Chełmscy strażacy zabezpieczali miejsce lądowania śmigłowca, który przyleciał po poszkodowanego.

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

- Wyjaśniamy bliższe okoliczności wypadku i apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności - dodaje policjantka.
 

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama