Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Śmiertelny wypadek w korku na DK 12. Ciężarówka uderzyła w osobówkę...

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w środę (30 października) po godzinie 11.00 na drodze krajowej nr 12 w Janowie. Śmierć na miejscu poniósł pasażer osobówki, a kierujący i pasażerka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.
Śmiertelny wypadek w korku na DK 12. Ciężarówka uderzyła w osobówkę...

Źródło: KMP w Chełmie

- Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący ciężarowym volvo 26-latek najechał na tył znajdującego się przed nim samochodu osobowego kia, który oczekiwał w korku na wjazd do Chełma. Na skutek uderzenia osobówka wjechała do przydrożnego rowu – mówi nadkomisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chemie.

Niestety, śmierć na miejscu poniósł pasażer auta osobowego, a kierujący i pasażerka z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

- Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora, którego decyzją, na czas dalszych czynności procesowych, został zatrzymany kierujący samochodem ciężarowym – dodaje policjantka. - Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni wszystkie bliższe okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kierowca 30.10.2024 20:10
I w takim wypadku areszt ma sens. Po 1 chłopak mógłby popełnić samobója albo chcieć uciec. Po 2 to właśnie w ciężarówkach powinni wymóc obowiązkowego systemu automatycznego hamowania. Po 3 kierowcy ciężarówek ostro przesadzają z oglądaniem filmów czy czytaniem na tabletach podczas jazdy. No i na koniec. Organizacja ruchu za starego ronda była o wiele lepsza i nie było takich kolejek do chelma.

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PfTreść komentarza: Bzdury! Prawda jest taka, że w Chełmie nie ma ani dobrych specjalistów ani dobrego ośrodka wspierającego ludzi w kryzysie ! Oddział psychiatryczny i odwykowy to totalna porażka, pacjenci są bez odpowiedniego wsparcia, faszerowani lekami bez pomocy psychologów. W ten sposób właśnie straciłam członka swojej rodziny, który nie otrzymał należytej pomocy bo takiej w Chełmie nie ma !Data dodania komentarza: 29.04.2026, 17:42Źródło komentarza: Zdesperowana kobieta wbiła sobie nóż prosto w brzuchAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A na byłych czerwonych, a dziś wiernych wyznawców pis to nawet nie ma określenia w słowniku ludzi cywilizowanych.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:04Źródło komentarza: Lekcja odpowiedzialności w Rudzie-Hucie. Wójt postawił ultimatum, a młodzi chwycili za miotłyAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Jak we wsi zmowa milczenia, to strażacy powinni olać pożar i czekać aż wszystko samo się wypali. Następni chętni na wypalanie traw na pewno się zastanowią.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 13:47Źródło komentarza: Plaga podpaleń i lokalna zmowa milczenia. Gmina Urszulin walczy z pożarami trawAutor komentarza: WaleryTreść komentarza: To chyba normaData dodania komentarza: 29.04.2026, 13:13Źródło komentarza: Ksiądz proboszcz podejrzany o pedofilięAutor komentarza: staryTreść komentarza: Ten SPN powinien powstać, ale szanse są małe. Ten wasz post powinien zostać rozbudowany i opublikowany jako mocny merytorycznie artykuł w super tygodniu i w tygodniku chełmskim. Po wsiach te gazety są czytane i dyskutowane dość dokładnie. Poza tym, musicie zrozumieć, i znaleźć odpowiednią narrację na obawy które nie są artykułowane "wprost" Chodzi o to, że obecnie cały ten zalesiony i ekstensywny rolniczo teren zarządzany głównie przez LP to swoisty ekosystem i biocenoza drobnych i większych nielegalnych i pół-legalnych interesików (także na bazie funduszy UE). Utworzenie SPL zniszczy ten misterny układ, a odbudowa tego już w ramach SPN zajmie lata, i wielu wypadnie z tej gry.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 09:11Źródło komentarza: Izba Rolnicza przeciwko tworzeniu parku narodowego w Sobiborze bez konsultacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama