Informację o zagubionych funkcjonariusze dostali w środę (16 października) w godzinach wieczornych. Grzybiarze stracili orientację i zgubili się w lesie, w sąsiedztwie granicy państwowej
Było już ciemno, przez co poszukiwania były utrudnione, ale patrol Straży Granicznej szybko odnalazł mężczyzn. Mundurowi pomogli im wydostać się z lasu i znaleźć samochód, którym przyjechali na grzybobranie.
Wybierając się na grzybobranie czy też po prostu na wycieczkę do lasu, pamiętajmy o tym aby właściwie rozplanować ją w czasie, tak aby przed zmrokiem wrócić do swojego auta lub w miejsce, które jest nam znane i bezpieczne. Wybierając się w teren, dobrze jest powiedzieć o swoich planach rodzinie, warto też zabrać ze sobą telefon komórkowy, wodę i coś do jedzenia.
Czytaj też:




![Chełm. XLIV Zjazd Forum Akademii Nauk Stosowanych za nami [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelm-xliv-zjazd-forum-akademii-nauk-stosowanych-za-nami-1776690567.jpg)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [19-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-12-4-2026-1776550336.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze