Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Okuninka. Granat na plaży nad Jeziorem Białym!

Taką informację otrzymali dzisiaj (21 sierpnia) około godziny 13:30 włodawscy policjanci. Nad Jeziorem Białym w Okunince jeden z wypoczywających na plaży turystów natknął się na przedmiot, który wygląda jak niewybuch.
Okuninka. Granat na plaży nad Jeziorem Białym!
Ewakuowano turystów, miejsca pilnuje policja...

Autor: LP

Turysta natychmiast poinformował o swoim odkryciu ratowników RWR, a ci zawiadomili odpowiednie służby, które szybko zabezpieczyły teren i przystąpiły do dalszych działań, mających na celu zbadanie sytuacji. Na miejsce jadą saperzy, specjaliści od takich "niespodzianek".

Obecnie trwają prace nad ustaleniem, w jaki sposób niebezpieczny przedmiot znalazł się na jednej ze strzeżonych plaż w centrum Okuninki.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama