Tegoroczne dożynki będą obfitować w wiele atrakcji. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 13:50 barwnym korowodem dożynkowym, który przejdzie spod szkoły do miejsca głównych wydarzeń. Po mszy świętej dziękczynnej, zaplanowano przemówienia okolicznościowe oraz wręczenie wyróżnień „Zasłużony dla Rolnictwa w Gminie Kamień”.

Na uczestników czeka bogaty program artystyczny. Wystąpią kapele i zespoły muzyczne, takie jak: Na 102, KORAL, ROSA, CYJA oraz Histon. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pozytywnie albo Wcale.
Między koncertami zostaną rozstrzygnięte konkursy na najlepiej wypieczony bochen chleba, najsmaczniejszą szarlotkę, najpiękniejszy wieniec dożynkowy oraz BHP w rolnictwie. Dodatkowo, podczas imprezy będzie można podziwiać wystawy sztuki ludowej i płodów rolnych.
Najmłodsi uczestnicy również nie będą się nudzić. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, takich jak przejażdżki kucykiem, dmuchańce oraz animacje.
Kulminacyjnym punktem dożynek będzie zabawa taneczna pod chmurką z DJ Wodzirejem Atomic.
Czytaj także:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze