Około godz. 13.00 w Różance na DW816 doszło do tragicznego zdarzenia. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 58-latek z Chełma, kierujący toyotą, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał do rowu uderzając w skarpę i barierki ochronne.
Mężczyzna został zabrany do szpitala, lecz nie udało się go uratować. Policja wyjaśnia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Czytaj także:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze