Tegoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe, ponieważ artyści zmierzą się z motywem przewodnim flory i fauny Świerż.
Podczas pleneru będzie można podziwiać artystów przy pracy, obserwując jak z kawałka drewna lub płótna powstają dzieła sztuki inspirowane pięknem lokalnej przyrody. Będzie to również okazja do rozmów z twórcami i poznania ich warsztatu.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa prac powstałych podczas pleneru, a także warsztaty plastyczne dla najmłodszych.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 18 lipca pod numerem telefonu 607 707 212.
Czytaj także:


![Włodawa. Roztańczony Dzień Kobiet i kulturalne wyróżnienie. Wyjątkowy wieczór w MDK [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-wlodawa-roztanczony-dzien-kobiet-i-kulturalne-wyroznienie-wyjatkowy-wieczor-w-mdk-zdjecia-1772873014.jpg)






![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-2-2026-1772321406.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze