Ze względu na awarię na sieci kanalizacyjnej zamknięto fragment ulicy Kopernika na odcinku od skrzyżowania z ul. Jadwigi Młodowskiej do skrzyżowania z ul. Henryka Sienkiewicza.
Zakończenie prac planowane jest w sobotę.
Czytaj także:
- Chełm. Dzień Wody z Klubem Młodego Odkrywcy
- Chełmski skok w rankingu! Zobacz, jak miasto ocenili eksperci!
- Chełm. Nie wiedzieli, że gościli w hotelu recydywistę...
- Chełm. Wrócą utrudnienia na ulicy Rejowieckiej! To konieczne
- Chełm. Uczniowie ZST pojechali do Strasburga. Zasłużyli!
- Chełm. Zalepiają dziury, wyasfaltują też gruntówki?








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [18-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-11-1-2026-1768695136.jpg)

![Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM] Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-w-plonacym-domu-akcja-strazakow-przy-ul-korczaka-w-chelmie-1768840925.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze