Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Kapral Michalska na podium! Sukces mundurowej 19. NBOT

Kapral Weronika Michalska, mundurowa 19. Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej, zajęła trzecie miejsce podczas I Mistrzostw Żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, które odbyły się w Centrum Szkolenia WOT w Toruniu. Wraz z piątką pozostałych reprezentantów jednostki rywalizowała w gronie 130 osób.

Podczas trzydniowych zawodów żołnierze rywalizowali m.in. w biegu na torze siłowo-wytrzymałościowym, wspinaczka po linie, bieg wahadłowy 15x15 i bieg na dystansie 1 km. Kapral Weronika Michalska zaprezentowała świetną dyspozycję i z brązowym medalem stanęła na najniższym stopniu podium w rywalizacji kobiet. Celem zmagać było przede wszystkim wyłonienie najlepszych sportowców-mundurowych, którzy będą reprezentować WOT w Mistrzostwach Wojska Polskiego.

- Udział naszego zespołu pozwolił naszym żołnierzom na rywalizowanie z najlepszymi reprezentantami poszczególnych brygad, a tym samym na zweryfikowanie swoich możliwości przez zmagania sportowe - mówi por. Marcin Zelent, oficer prasowy 19. Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej. - Mamy nadzieję, że dobre wyszkolenie będzie procentować jeszcze lepszymi wynikami w przyszłości.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama