Przeszedł dwie operacje, a jego stan nadal jest poważny. Lekarze walczą o życie 37-latka zaatakowanego w sklepie przez nożownika.
Zaczęło się od wieczornej wizyty w jednym ze sklepów w Kaliszu. To tam właśnie wywiązała się awantura. Na razie wiadomo, że w sklepie był także 29-latek. Zachowywał się agresywnie i obrażał sprzedawczynię.
W sklepie był też wspomniany 37-latek.
– Tłem tego zdarzenia miało być to, że 37-latek próbował stanąć w obronie jednej ze sprzedawczyń – powiedział Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.
W pewnym momencie młodszy z mężczyzn wyciągnął nóż i zaatakował. Uderzył 3 razy w klatkę piersiową.
Ranny od razu trafił do szpitala. Napastnik nie próbował uciekać. Został zatrzymany i przyznał się do winy. Odpowie przed sądem.
Czytaj też:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze