Paweł Kołtun, wójt gminy Stary Brus, powiedział, że pierwszym krokiem jest opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego wraz z kosztorysem, który jest niezbędny do ogłoszenia przetargu na wykonanie robót. Firmy, które chcą przygotować PFU, mogą składać oferty do 19 lutego, a sam program powinien być gotowy do końca marca.
Według planów wszystkie sprawy proceduralne, łącznie z rozstrzygnięciem przetargu i wyborem wykonawcy robót, zostaną załatwione do końca tego roku, a prace będą prowadzone w 2025.
Na montaż oświetlenia samorząd Starego Brusa ma przyznaną kwotę ponad 1 miliona 800 tysięcy złotych.
Czytaj też:


![Włodawa. Roztańczony Dzień Kobiet i kulturalne wyróżnienie. Wyjątkowy wieczór w MDK [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-wlodawa-roztanczony-dzien-kobiet-i-kulturalne-wyroznienie-wyjatkowy-wieczor-w-mdk-zdjecia-1772873014.jpg)






![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-2-2026-1772321406.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze