Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama

Pracowicie wokół sportu. MOSiR podsumowuje ferie zimowe

Feryjne zajęcia sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie, jak co roku, cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w łyżwiarstwie, piłce nożnej i darcie. Obecnie natomiast jednym z priorytetów MOSiR-u jest przygotowanie do zbliżającej się wielkimi krokami rundy rewanżowej z udziałem Chełmianki.
Pracowicie wokół sportu. MOSiR podsumowuje ferie zimowe

W rywalizacji łyżwiarskiej wzięło udział blisko 30 osób, podobną frekwencją cieszył się dart. Z kolei w zmaganiach piłkarskich wystartowały 23 drużyny, w sumie ok. 120 młodych amatorów footballu. Ponadto 9 lutego odbył się turniej halowy o Puchar Dyrektora MOSiR-u. Oprócz własnych zawodów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wsparł organizację turniejów organizowanych przez chełmski oddział Lubelskiego Związku Piłki Nożnej i Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.

Teraz pracownicy MOSiR-u skupiają się m.in. na właściwym przygotowaniu muraw przed zbliżającą się rundą wiosenną w III lidze, która startuje 3 marca. Pierwszy mecz Chełmianka rozegra w Lubartowie na sztucznym boisku i zmierzy się z Unią Tarnów.

- Zmiana lokalizacji spotkania wynika z tego, że chcemy przeprowadzić regenerację boisk - mówi Bogusław Kudelski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie. - Być może kolejny mecz domowy, z Wieczystą Kraków, zaplanowany 16 marca, uda się już rozegrać u siebie. Szczególnie że spodziewamy się dużej frekwencji kibiców.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: profesor mniodekTreść komentarza: więcej "kasi" w mętnej wodzie i zostanie tylko osoba grenlandzkaData dodania komentarza: 20.01.2026, 17:55Źródło komentarza: Czy słowo "stryj" to dziś relikt? Udowadniamy, że w Lubelskiem wciąż go używamyAutor komentarza: MLTreść komentarza: A w kontrolę obiektywną nie wierzę, papier wszystko przyjmie. Skoro tyle osób na własne oczy widziało nieciekawą sytuację, nawet zamarzniętą wodę w miskach czy psy luzem biegające w mrozie, to oznacza, że coś złego się dzieje. A tekst, że psy są do uśpienia przez Pana administratora tonjuż szczyt wszystkiego. Zero empatii... czy taka osoba powinna prowadzić schronisko? Pomijam już to, że prawie w całej Polsce jest problem.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:23Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: MLTreść komentarza: Może trzeba zaprosić Dodę, bo widzę tylko znane osoby mogą coś zdziałać, może wtedy rzeczywiście nastąpi rozliczenie wszystkich, w tym Miasta.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:18Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Tacy mądrzy jak ja istnieją w społeczeństwie. I tacy inni jak ty też istnieją. Szkoda tylko, że tych innych jest tak wielu.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 15:41Źródło komentarza: Czy bociany w Krasnymstawie mają mniej pracy? Demografia 2025Autor komentarza: superTreść komentarza: Uhonorować tfurcę najsłynniejszej dziury w Polsce!Data dodania komentarza: 20.01.2026, 15:32Źródło komentarza: Rusza nabór kandydatów do tytułu Chełmianina Roku 2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama