Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Krasnystaw. Zderzenie aut na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Okrzei

Skrzyżowanie to znane jest z kolizji, jakie tam często mają miejsce. Zwykle jeden z kierowców wymusza pierwszeństwo. Nie inaczej było i tym razem.

W środę (17 stycznia) przed godziną 10 w 30-letni kierowca seata, jadąc ulicą Jana Pawła II, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej prawidłowo ul. Okrzei 44-latce, kierującej fordem. 

Oboje zostali zabrani do szpitala na badania. Nikt na szczęście nie miał poważnych obrażeń. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową.

Mundurowi sprawdzili, że kierowcy byli trzeźwi. 30-latek, sprawca zdarzenia, został ukarany mandatem.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama