Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama wyścig
Reklama

Chełm. Uwaga kierowcy! Drogowcy znów na Rejowieckiej. Mogą być utrudnienia w ruchu

Pogoda sprzyja, więc drogowcy wracają na chełmskie ulice. Dzisiaj (19 grudnia) będą odnawiać oznakowanie na DK12 w granicach administracyjnych miasta. Prace mogą powodować utrudniania w ruchu, dlatego sugerujemy uzbroić się w cierpliwość i ewentualnie wybierać objazdy.

- Chodzi o ulice: Podgórze, Aleja Przyjaźni, Rejowiecka i Rampa Brzeska. To kontynuacja prac po naprawach nawierzchni wykonywanych w październiku tego roku. Oznakowanie będzie odtwarzane jako tymczasowe cienkowarstwowe, natomiast docelowe oznakowanie w formie grubowarstwowej zostanie wykonane wiosną przyszłego roku – mówi Damian Zieliński z gabinetu prezydenta Chełma.

W przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków pogodowych lub innych utrudnień, uniemożliwiających wykonanie malowania w ciągu jednego dnia, prace mogą być dokończone w kolejnym dniu.

figure class="image">

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

miki 19.12.2023 08:52
niech pousuwają placki asfaltu na lewym pasie przy skrzyżowaniu ze Szpitalną

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: No zaraz, zaraz, ale dlaczego do tego jest wymagana jakaś "akcja"? Czy to nie powinna być zwykła codzienność ? Czyli dostajemy informację że jest jakiś poszukiwany, po czym ustalamy gdzie jest i zatrzymujemy ? Bo skoro robiąc "akcję" da się ustalić gdzie są i zatrzymać te osoby, to normalnie na co dzień też się da to zrobić, tylko wtedy nie ma pięknego nagłówka że przeprowadzono "akcję" i zatrzymano x osób ... bo co to będzie za nagłówek że zatrzymano jednego albo dwóch typków. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 15:34 Źródło komentarza: 118 osób zatrzymanych podczas akcji na Lubelszczyźnie. 22-letni Chełmianin uciekał przez taras [FILM] Autor komentarza: szmonces Treść komentarza: Niestety. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 14:28 Źródło komentarza: Zbliżają się tegoroczne Spotkania z Kulturą Żydowską w Chełmie! Autor komentarza: Rudyoszust Treść komentarza: Ciemnogród to cie spłodził Data dodania komentarza: 21.07.2026, 11:00 Źródło komentarza: Sądowy finał konfliktu w Siedliszczu. Prawomocny wyrok za zniesławienie Autor komentarza: Rudyoszust Treść komentarza: Wyrzucanie pieniedzy w błoto. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 10:56 Źródło komentarza: Ostatnia szansa na „Wakacje z wojskiem”. Blisko 6 tysięcy złotych i wojskowe doświadczenie czekają na ochotników Autor komentarza: Karola Treść komentarza: Trzeba było docenić za życia. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 08:48 Źródło komentarza: Śp. Roman Małek pośmiertnie uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Miasta Chełm”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama