Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Zaatakował syna nożem. Grozi mu do 20 lat więzienia

Do tymczasowego aresztu trafił 61-latek, który podczas awantury ugodził nożem swojego syna. Do zdarzenia doszło w trakcie libacji alkoholowej. W chwili zatrzymania przez policję nożownik miał niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Zaatakował syna nożem. Grozi mu do 20 lat więzienia
Do tymczasowego aresztu trafił 61-latek, który podczas awantury ugodził nożem swojego syna. W chwili zatrzymania miał niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie

Autor: KMP Biała Podlaska

- Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie, 10 grudnia, w jednej z miejscowości w gminie Sosnówka. Przed godziną 14.00 dyżurny wisznickiego komisariatu został powiadomiony o awanturze, podczas której prawdopodobnie doszło do ugodzenia nożem mężczyzny - informuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. 

Dodaje, że na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Potwierdzili, że mieszkaniec gminy został raniony nożem podczas kłótni z ojcem. Pokrzywdzony trafił do pod opiekę lekarzy, natomiast 61-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie wykazało niemal 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Rzecznik policji wskazuje też, że mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Radzyński sąd zastosował wobec 61-latka tymczasowy areszt. - Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą, nawet do 20 lat pozbawienia wolności - przekazuje oficer prasowy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamarekrutacja
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PowiatowaTreść komentarza: Pan zza wschodniej granicy nie przyswoił przepisów obowiązujących w Polsce.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 15:03Źródło komentarza: Horrendalny mandat dla kierowcy porsche. Zaszalał na krajowej 12Autor komentarza: jaTreść komentarza: Skoro praca jest bardzo obciążająca psychicznie, a do tego jeszcze 24h zmiany, to może trzeba by w tutaj wprowadzić gruntowną reformę. Czyli np. 6h zmiana, i zmniejszenie liczby godzin tygodniowo np. do 30, i wtedy może nie było by takiego obciążenia psychicznego (krótsza praca, dłuższe przerwy), pozostawiając oczywiście stawki godzinowe w okolicach 300zł.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 14:23Źródło komentarza: 100 tys. miesięcznie? Nie, dziękuję. Lekarze nie chcą pracować na SOR-achAutor komentarza: JagnaTreść komentarza: Zmniejsz dawkowanie Ignac!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 12:33Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: ignacTreść komentarza: superData dodania komentarza: 5.03.2026, 18:02Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: miejscowaTreść komentarza: Ta, a Anna Dąbrowska-Banaszek będzie Ministrą Zdrowia i Wszelkiej Szczęśliwości!Data dodania komentarza: 5.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama