Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama kebab

Pijana matka wiozła autem niemowlę. Zderzyła się z ciężarówką

Jechała na podwójnym gazie. Spowodowała wypadek. W środku miała kilkumiesięczną córkę. Dziecko trafiło do szpitala. O karze dla jego matki zdecyduje sąd.
Pijana matka wiozła autem niemowlę. Zderzyła się z ciężarówką

Autor: policja

Dochodziła 20. Policjanci z pabianickiej „drogówki” musieli interweniować, gdy na jednym ze skrzyżowań kierowca renault doprowadził do zderzenia z ciężarówką.

Auto leżało w przydrożnym rowie

Okazało się, że za kierownicą siedziała 31-letnia kobieta. Prowadząca nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarowej scanii. Ta brawura skończyła się zderzeniem obu samochodów.

Kiedy policjanci pojawili się na miejsce, uszkodzona osobówka leżała już w przydrożnym rowie. Kierująca natomiast czekała na nich na pobliskiej stacji benzynowej.

Co gorsza – okazało się, że kobieta nie była sama. Miała pod opieką 5-miesięczne dziecko. Niemowlę siedziało w foteliku samochodowym. 

Wydmuchała sporo promili

Standardowo policjanci zbadali oboje kierowców na obecność alkoholu w organizmie. Wtedy okazało się, że 31-latka była pod wpływem – wydmuchała prawie 1,2 promila. 

45-letni kierowca scanii był trzeźwy.

Dziecko razem z matką zostało przewiezione karetką pogotowia do szpitala. Na szczęście nie doznało obrażeń. Nie ucierpiał również kierowca ciężarówki.

Kierująca renault 31-latka ze swojego „pijanego” rajdu z dzieckiem w samochodzie będzie się teraz tłumaczyła przed sądem.

Policja apeluje o trzeźwość za kierownicą

– Apelujemy o rozsądek i trzeźwość na drodze. Nawet niewielka ilość alkoholu w organizmie wpływa na pogorszenie koncentracji i zmniejszenie refleksu, co może mieć tragiczne konsekwencje – przypomina sierż. szt. Agnieszka Jachimek z KPP w Pabianicach.  

I dodaje: 

– Nie narażaj siebie i innych!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama