Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Krasnystaw. Koncert Andrzejkowy w Szkole Muzycznej

Państwowa Szkoła Muzyczna im. Witolda Lutosławskiego w Krasnymstawie 29 listopada zorganizowała kameralny koncert z okazji Andrzejek.
Krasnystaw. Koncert Andrzejkowy w Szkole Muzycznej
Podczas koncertu wystąpiło zaprezentowali się uczniowie placówki

Źródło: Państwowa Szkoła Muzyczna im. Witolda Lutosławskiego w Krasnymstawie

Swoje dotychczasowe osiągnięcia w opanowywaniu instrumentów zaprezentowali m.in. uczniowie klas saksofonu prowadzonych przez Andrzeja Flisa, klarnetu Piotra Pieniaka, gitary Tomasza Kwaśniewskiego i fortepianu Elżbiety Kulpy.

– Koncert pięknie prowadziła Julia Chymos pod kierunkiem Anny Trynieckiej. Wielkie wsparcie akompaniującego Kamila Turczyna na fortepianie i duży wkład pracy indywidualnej występujących solistów przyniosło wiele miłych wrażeń. Pewnym zwieńczeniem było wspólne zaśpiewanie „Remedium” Seweryna Krajewskiego – przekazał Artur Smelkowski, dyrektor krasnostawskiej placówki muzycznej.

Tymczasem już 6 i 7 grudnia w placówce odbędą się koncerty Mikołajkowe. Najpierw 6 grudnia o godz. 16:30, a dzień w placówce znajdujące się przy ul. Okrzei 10 zorganizowany będzie Mikołajkowy popis klas saksofonu i klarnetu.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII Z WYDARZENIA (PONIŻEJ)

Czytaj także:

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kosmita Treść komentarza: Życie i zdrowie jest nie w naszych rękach, tylko w rękach Boga! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Pojazdami terenowymi to po lesie jadą głownie myśliwi, ale to już niszczą drogi zgodnie z prawem... Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Gorąca debata o lasach w gminie Kamień. Padły ostre zarzuty Autor komentarza: m Treść komentarza: Mądrych inaczej nie brakuje. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zostanie przyjacielem sakiewki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 10:13 Źródło komentarza: Chełm. Przyjaciele Republiki z siedzibą w miejskiej jednostce? Miasto odpowiada: umowy nie było Autor komentarza: m Treść komentarza: No właśnie. Módl się abyś nie musiał osobiście ogłaszać zbiórki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:58 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: franek Treść komentarza: Nie jesteś odosobniony. Masz rację. Problem w tym, że wielu nie wie, lub nie chce wiedzieć o prawdzie z przeszłości. Od zarania dziejów ludzie wyżynali się na wzajem. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:55 Źródło komentarza: Oburzenie po decyzji Wołodymyra Zełenskiego. Czy Chełm zwróci tytuł Miasta Ratownika?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama