Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Gmina Chełm. Tragiczny finał wypadku w Okszowie. Motocyklista zmarł w szpitalu

Nie żyje 31-letni motocyklista, który wczoraj stracił panowanie nad pojazdem i zjechał w rosnące na poboczu zarośla. Tam doszło do przewrócenia się jednośladu. Kierowca miał poważne obrażenia, więc karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. W nocy niestety zmarł.
motocykl w zaroślach

Źródło: KMP w Chełmie

Do zdarzenia doszło w środę (4 października) rano w miejscowości Okszów w gminie Chełm.

 - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Kawasaki 31-latek z gminy Ruda-Huta stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi w pobliskie zarośla, gdzie doszło do przewrócenia się jednośladu. Z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować – mówi komisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze. 

- Musimy pamiętać, że zmieniająca się aura ma bezpośredni wpływ na stan nawierzchni. W zależności od warunków atmosferycznych możemy mieć do czynienia ze słabszą przyczepnością oraz wydłużoną drogą hamowania. Warto dostosować prędkość jazdy nie tylko do obowiązujących ograniczeń, ale też aktualnych warunków na drodze – dodaje policjantka.

KMP w Chełmie

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kosmita Treść komentarza: Życie i zdrowie jest nie w naszych rękach, tylko w rękach Boga! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Pojazdami terenowymi to po lesie jadą głownie myśliwi, ale to już niszczą drogi zgodnie z prawem... Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Gorąca debata o lasach w gminie Kamień. Padły ostre zarzuty Autor komentarza: m Treść komentarza: Mądrych inaczej nie brakuje. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zostanie przyjacielem sakiewki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 10:13 Źródło komentarza: Chełm. Przyjaciele Republiki z siedzibą w miejskiej jednostce? Miasto odpowiada: umowy nie było Autor komentarza: m Treść komentarza: No właśnie. Módl się abyś nie musiał osobiście ogłaszać zbiórki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:58 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: franek Treść komentarza: Nie jesteś odosobniony. Masz rację. Problem w tym, że wielu nie wie, lub nie chce wiedzieć o prawdzie z przeszłości. Od zarania dziejów ludzie wyżynali się na wzajem. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:55 Źródło komentarza: Oburzenie po decyzji Wołodymyra Zełenskiego. Czy Chełm zwróci tytuł Miasta Ratownika?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama