Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Ktoś we Włodawie na chodniku rozpalił ognisko. Interweniowali strażacy

Wczoraj chełmscy strażacy znów otrzymywali wezwania do gaszenia płonących ściernisk. Druhowie z Włodawy za to musieli ugasić ognisko, które ktoś rozpalił na miejskim chodniku.
Ktoś we Włodawie na chodniku rozpalił ognisko. Interweniowali strażacy
Zdjęcia ilustacyjne

Autor: pexels

Źródło: pixabay.com

Strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie dwukrotnie wczoraj (23 sierpnia) interweniowali podczas pożarów ściernisk.
Tuż po godzinie 14 otrzymali wezwanie do Syczowa w gminie Żmudź, a kilka godzin później interweniowali w Majdanie Leśniowskim, w gminie Leśniowice.

Również strażacy z Włodawy otrzymali wczoraj wezwanie, lecz ci na miejscu zastali... ognisko rozpalone na chodniku. Był za nie odpowiedzialny mężczyzna, który - jak podejrzewali ratownicy - znajdował się pod wpływem alkoholu.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama