Jak mówi trener Startu Krasnystaw Marek Kwiecień, zarówno on, jak i jego podopieczni, są bardzo zadowoleni z tego losowania. Nie kryją jednak, że mieli nadzieję na zmierzenie się z klubem z Ekstraklasy.
- Zawisza Bydgoszcz to znany i dobry klub, który obecnie gra w III lidze, a ma ambicje na wyższą. Zdajemy sobie sprawę, że będzie to bardzo trudny przeciwnik, więc zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie - mówi Marek Kwiecień. - Jeśli uda nam się przejść dalej, na co mam nadzieję, następne mecze przyniosą kolejne emocje i wyzwania.
Start Krasnystaw dobrze rozpoczął również nowy sezon. W sobotę (5 sierpnia) 2:0 pokonał na wyjeździe zespół Kryształu Werbkowice po golach zdobytych przez nowych zawodników, czyli pozyskanego ze Świdniczanki Łukasza Struga oraz grającego poprzednio w barwach Granitu Bychawa Cezarego Pęcaka.
Czytaj także:





![Wybrano „Diamenty Kultury” z powiatu włodawskiego. Kto powalczy w finale? [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-wybrano-diamenty-kultury-z-powiatu-wlodawskiego-kto-powalczy-w-finale-1772830935.jpg)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-2-2026-1772321406.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze