Do zdarzenia doszło w piątek (7 kwietnia) na wspólnym odcinku dróg ekspresowych S12 i S17 w rejonie Snopkowa
- Pęknięta opona spowodowała utratę kontroli nad kierowaną przez 42-latka ciężarówką. Kierujący zjechał na lewy pas, wgniatając forda focusa w barierki - informują lubelscy policjanci na Facebooku.
Osóbówką podrózował 31-latek oraz jego 30-letnia pasażerka. Oboje trafili do szpitala.
Czytaj także:
- Chełmski diagnosta skazany za fikcyjny przegląd auta
- W lesie doszło do nieszczęścia. Syn i lekarze nie zdołali uratować 76-latka
- Są wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny znalezionego w toi toiu
- Wielkanoc na drogach. Kierowcy muszą uważać na wzmożone kontrole policyjne
- Gm. Siedliszcze. Przewrócił ciężarówkę, bo ratował się przed czołówką
![Wypadek na obwodnicy Lublina. Ciężarówka wgniotła forda w barierki [ZDJĘCIA] Wypadek na obwodnicy Lublina. Ciężarówka wgniotła forda w barierki [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-wypadek-na-s12s17-ciezarowka-wgniotla-forda-w-barierki-zdjecia-1680965371-full.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze